Regionalny System Ostrzegania

Pierwsi Partnerzy "Złotowskiej Rodziny na 5"
poniedziałek, 17 sierpnia 2015 13:53

W piątek 14 sierpnia 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Złotowie podpisano pierwsze porozumienia z partnerami, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do Gminnego Programu „Złotowska Rodzina na 5”.


W podpisaniu uczestniczyli przedstawiciele następujących firm z terenu naszego miasta:

- PUBLIC AUDIT” Sławomir Heciak,
- Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ”SUPERMEN” Eugeniusz Orman,
- Przedsiębiorstwo Handlowe Izabela Kwaśnikow,
- SZCZOT-MAL PPUH Mieczysław Niewęgłowski,
- Firma Handlowo-Usługowa „ATUT” Dariusz Albin.

Ze strony miasta porozumienia podpisał Burmistrz Miasta Złotowa – Adam Pulit. Ponadto na spotkaniu byli również obecni: radna Rady Miejskiej w Złotowie – Anna Rogut oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złotowie – Piotr Brewka.

Wykaz partnerów Gminnego Programu „Złotowska Rodzina na 5”, zaproponowanych zniżek oraz punktów oferujących zniżki.

„Złotowska Rodzina na 5” jest skierowana do rodzin wielodzietnych, z co najmniej trojgiem dzieci z terenu naszego miasta i ma na celu zwiększanie szans rozwojowych oraz życiowych dzieci i młodzieży. Program zakłada również uczestnictwo firm z terenu naszego miasta, które przystępując do "Złotowskiej Rodziny na 5" wprowadzają do swoich ofert ulgi i zniżki na swoje produkty i usługi. Punkty, w których przysługiwać będą ulgi i zniżki oznaczone zostaną specjalnym znakiem „Uczestniczymy w Programie Złotowska Rodzina na 5”.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w „Złotowskiej Rodzinie na 5” składają w Urzędzie Miejskim w Złotowie deklarację przystąpienia do programu. Na jej podstawie podpisują z miastem porozumienie o uczestnictwie.


Do pobrania:

Gminny Program "Złotowska Rodzina na 5"

Deklaracja partnerstwa

Porozumienie

Ulotka informacyjna o programie
 

Urząd Miejski w Złotowie
al. Piasta 1, 77-400 Złotów
tel. 67 263 26 40, fax. 67 265 00 25
e-mail: urzad@zlotow.pl


Ta strona wykorzystuje pliki cookies niezbędne do działania silnika strony oraz w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.